Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V „novém“ baru budeme klást důraz na lokální suroviny, říká Jiří Malina

date_range 10.Kvě, 2022 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Jirka Malina

Známý Spa hotel Lanterna ve Velkých Karlovicích je v těchto dnech zavřený. Prochází další částí rekonstrukce, jejímž výsledkem bude kompletní proměna hotelová restaurace. Ta se na prázdniny otevře „v novém“ i s novou venkovní terasou, která byla vybudována v minulých měsících a má se stát velkým lákadlem pro hosty.

 

To vše s sebou přinese i proměnu hotelového Cocktail baru, který se nově stane nedílnou součástí restaurace. Bude pro hosty otevřen během celého dne a rozšíří služby. Tým baru proto nyní hledá posily. Více nám prozradil šéfbarman Jiří Malina.

 

Jirko, bar dříve býval otevřen jen ve večerních hodinách. Jak to tedy bude nyní?

Z nočního podniku se měníme v celodenní lounge bar: tedy pohodové místo s možností posezení v průběhu celého dne od snídaní až do večera, pro ubytované hosty i další návštěvníky. Budeme klást větší důraz na kvalitní destiláty, ale přes den také nabídku kávy, vín, lehčích koktejlů a limonád. To vše s důrazem na domácí a lokální suroviny, kterou chceme promítnout do naší signaturní nabídky.

 

Bude přizpůsobeno této atmosféře také posezení?

Samozřejmě, v „naší“ části restaurace budou mít hosté pohodlné klubové posezení v restauraci, ale velkým lákadlem bude jistě i možnost využít novou venkovní terasu. Bar bude otevřen již od snídaní a až do pozdních večerních hodin. Proto nyní potřebujeme rozšířit tým.

Lounge bar ve Spa hotelu Lanterna s pohledem na barovou část

Koho přesně hledáte?

Barmanky či barmany seniory a juniory. Na pozici juniora hledáme kolegy, kteří budou obsluhovat během dne – nemusí mít barmanskou praxi, rádi je zaučíme, může jít o číšníka či servírku, kteří mají zkušenost z obsluhy hostů a chtějí se posunout k jiné oblasti své práce. Na pozici seniora, který bude mít na starosti večerní provoz, už preferujeme znalosti z oboru, vztah k barové kultuře, zkušenost s mícháním drinků.

 

Co potenciálním kolegům nabízíte?

Díky tomu, že jsme součástí silné a stabilní firmy, nabízíme i v této složité době jistotu kvalitní mzdy vždy řádně a včas na účtu. K ní jsou samozřejmostí plně hrazené přesčasy a hodnotné benefity, třeba možnost využívat Wellness Horal nebo slevy na nákupy v Datartu, který je součástí firmy. Můžete u nás odborně růst, zaměstnanci se mohou účastnit různých kurzů, seminářů, získávat praxi při řadě zajímavých akcí, mj. galavečeří s významnými šéfkuchaři. Dejte nám vědět a rádi s vámi probereme detaily. Ozvěte se naší personalistce Jolaně Prokopové (tel. 771 132 764) a rádi se s vámi setkáme, nebo se podívejte k nám na web www.valachy.cz/kariera.

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA