Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V parku Razulák budou tvořit strašidýlka

date_range 05.Říj, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Přijďte si v sobotu 8. října užít příjemné odpoledne plné zábavy a tvoření do dětského zábavního parku Razulák v Resortu Valachy Velké Karlovice.

Pro malé i velké návštěvníky bude od 15 hodin připraven pestrý program. Děti i celé rodinné týmy se mohou zapojit do soutěžního tvoření strašidýlek z dýní, šišek, listů, žaludů a dalších přírodních materiálů, které bude po 17. hodině zakončeno výstavou výrobků s vyhodnocením a odměněním nejhezčích strašidýlek.

Připravena bude připravena i další zábava – ukázky práce řezbáře, ukázky loveckých psů, společné smažení palačinek a bramboráků, deskové hry nebo tvoření z písku. Přístupné budou i atrakce parku Razulák. Vpodvečer při setmění, zhruba od 17.30 hodin, mohou statečné děti vyrazit na stezku odvahy se strašidýlkem Razulákem.

Ilustrační foto park Razulák ve Velkých Karlovicích 

Program se uskuteční za každého počasí. V případně chladnějšího počasí bude připravena náhradní varianta „v teple".

Podzimní kouzlení bude jednou z posledních letošních příležitostí navštívit park Razulák, který od listopadu čeká zimní přestávka. Do konce října je Razulák otevřen o víkendech a svátcích.

Další chystanou akcí Resortu Valachy je běžecký závod BĚHEJ VALACHY, který se uskuteční v sobotu 22. října u hotelu Galik. Součástí budou tradičně i dětské závody na kratších vzdálenostech. Více na valachy.cz

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA