Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V pátek a sobotu se policisté zaměří na motorkáře

date_range 10.Čvn, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv PČR

Dopravní polciisté letos evidují na území Zlínského kraje již téměř padesát nehod s účastí motocyklu. Právě v těchto dnech se na území Zlínského kraje uskuteční dopravně bezpečnostní akce, jejíž cílem bude kontrola respektování dopravních předpisů, a to zejména dodržování nejvyšší povolené rychlosti.

 

Řidiči motocyklů jsou z pohledu následků nehody velmi zranitelnou skupinou. „Od začátku roku jsme ve Zlínském kraji zaevidovali již 46 dopravních nehod s účastí motocyklistů. Dva řidiči havárie svých motocyklů nepřežili, dalších šest utrpělo těžká zranění a ve více než dvaceti případech skončily nehody „pouze“ lehkým poraněním. Zhruba sedmdesát procent dopravních nehod s účastí motocyklu zavinili právě řidiči těchto jednostopých vozidel,“ uvedl policejní mluvčí Petr Jaroš.

20. května 2021. Nehoda v Buchlovských kopcích skončila tragicky. Foto: HZS

Z preventivních důvodů policisté zveřejnili i kamerový záznam jedné z několika vážných havárií motocyklu, které se na území Zlínského kraje staly v letošním roce.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA