Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V pátek bude zahájena výstava Plenér 2018

date_range 19.Říj, 2018 featured_play_list Aktuality

 

V pátek 19. 10. 2018 bude v 18 hodin v Galerii G Gymnázia Valašské Klobouky slavnostně zahájena výstava prací studentů výtvarné výchovy nazvaná Plenér 2018. Jak už z názvu vyplývá, budou vystaveny práce, které vznikly během prvního zářijového týdne na kurzu krajinomalby v krajině kolem RZ Hájenka v Bylnici. Studenti v Galerii G budou vystavovat kresby tužkou a malby temperou a akrylovými barvami. K vidění budou různé přístupy k zpodobnění krajiny, od čistě realistických maleb, přes impresionistické, expresivní až k fauvistické malbě.

Ve Fotogalerii G gymnázia budou vystaveny fotografie objektů a asambláží, které studenti vytvořili v rámci výtvarného workshopu – Land art. Díla se staly součástí krajiny v okolí Hájenky, a tak byly nafoceny a nyní jsou prezentovány na výstavě.

Na vernisáži bude promítnuto video z kurzu krajinomalby, které natočil a sestříhal Petr Šimoník.

Vernisáž hudebně doprovodí Pěvecký sbor Gymnázia Valašské Klobouky pod vedením Mgr. Davida Polácha.

Výstava potrvá do 1. 11. 2018. Milovníci umění jsou srdečně zváni.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA