Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V pátek proběhne policejní akce zaměřená na rychlost

date_range 13.Srp, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: PČR

V pátek 14. srpna 2020 proběhne na našich silnicích celorepubliková dopravně bezpečnostní akce s názvem SPEED MARATHON, která je zaměřena na dodržování stanovených rychlostních limitů, a to v obci i mimo obec. Policie České republiky na základě dopravně bezpečnostních analýz v daném teritoriu a vlastních vytipovaných rizikových lokalit bude provádět po celý den měření rychlosti.

 

„Nebyli to ale jen policisté, kteří vybírali místa, kde se bude provádět měření. Široká veřejnost, měla možnost navrhnout Policii České republiky místa, která považuje za riziková, a to prostřednictvím webového portálu www.bezpecnecesty.cz,“ upřesnila mluvčí policistů Hana Rubášová. Rychlost patří k jedné z nejčastějších příčin dopravních nehod zaviněných řidiči motorových vozidel, na počtu nehod se v prvních sedmi měsících roku 2020 v České republice podílí na 15,4 %, kdy při těchto nehodách zahynulo 103 osob.

Mapa ukazuje, kde se bude v pátek 14. srpna 2020 měřit, pro zvětšení klikněte na mapu

Cílem dopravně bezpečnostních akcí je podle policistů především snížit dopravní nehodovost a zvýšit bezpečnost a plynulost na pozemních komunikacích.

 

 

Místa měření celého Zlínského kraje najdete ZDE.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA

PRAKTICKÉ INFORMACE

inpocasi