Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V pátek se otevře sportovní areál u ZŠ

date_range 30.Bře, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Víceúčelový sportovní areál u základní školy bude otevřen od 1. dubna 2016. Přijďte si aktivně zasportovat nebo se jen podívat. K dispozici jsou dva tenisové kurty, hřiště na fotbal, basketbal a volejbal, popř. využít k běhání atletickou dráhu, která je volně přístupná po celou dobu provozu. Odpoledne zde mohou trávit volný čas také rodiče s dětmi.

Letos nás čeká 14. sezóna. Pokračujeme v dlouhodobé rekonstrukci areálu. Dokončuje se výměna desek hrazení v celé ploše a nátěr původních rámů. Vyměněny budou sítě ve velkých fotbalových brankách. K nejnáročnější úpravě, týkající se zapravení nerovností v samotné ploše vnitřního hřiště, dojde vzhledem ke specifickému materiálu vyžadující optimální teplotní podmínky v měsíci květnu nebo červnu. V rámci pracovních činností se na rekonstrukci podíleli i žáci základní školy pod vedením pana učitele Kratochvíla. Veškeré demontáže, nátěry i montáže jsme zrealizovali vlastními silami, a tím výrazně snížili celkové náklady rekonstrukce. Doufejme, že se podaří znovu získat finanční prostředky na další úpravy areálu, tentokrát zejména na opravu atletické dráhy a opětovnému nátěru hracích čar.

 Víceúčelové hřiště u ZŠ (foto archiv města)

Zároveň bych si Vás dovolil upozornit na dodržování provozního řádu sportovního areálu. V dopoledních hodinách je prioritně využíván k výuce tělesné výchovy a není možné, aby se v tomto prostoru pohybovaly malé děti nebo maminky s kočárky. Pro veřejnost je areál přístupný od 15. hodiny. Doskočiště umístěné v zadní části areálu je určené ke skoku dalekému, a proto ho nelze využívat jako pískoviště. V žádném případě nesplňuje normy pískoviště a je třeba zvážit rizika výskytu nemocí zejména u malých dětí, které se v něm rády hrají. Zároveň upozorňujeme mládež na zákaz konzumace alkoholických nápojů a samotného zdržování se po uzavření areálu ve večerních hodinách po 22:00 na přilehlé tribuně.

Ceník již několik let zůstává stejný. Své rezervace můžete provádět přímo u správce areálu nebo na tel. čísle 739 499 858.

správce areálu J. Pacík 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA