Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V pátek večer bude dětem v Kloboukách nadělovat Mikuláš

date_range 03.Pro, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv města Valašské Klobouky

Vydáte-li se v pátek 4. prosince v podvečer na Masarykovo náměstí ve Valašských Kloboukách, jistě tu uvidíte procházet svatého Mikuláše. Ve společnosti anděla a čertů bude čekat na děti, aby je obdaroval sladkou nadílkou. Děti si mohou připravit básničku, písničku nebo modlitbu a hlavně zavzpomínat, jestli byly během roku hodné. A když už budou mít namalovaný nebo napsaný dopis pro Ježíška, mohou ho při té příležitosti rovnou předat andělovi, který se postará o doručení.

 

„Srdečně zveme rodiny s dětmi na mikulášskou nadílku, která bude probíhat od 17 do 19 hodin na Masarykově náměstí. Protože je aktuálně možné setkávat se v počtu padesáti lidí, doporučujeme udělat si pěknou procházku po vánočně vyzdobeném náměstí, aby bylo setkávání se svatým Mikulášem postupné. Projděte se k vánočnímu stromu města, zavítejte kolem andělské brány ke kašně a nezapomeňte se podívat na nádvoří podnikatelského centra. Kromě velkého adventního věnce s první rozzářenou svíčkou tu za oknem do sálu můžete obdivovat velký vyřezávaný betlém pana Aloise Zádrapy z Lidečka. A nejmenší děti jistě zaujme rodinka sněhuláků, která se zabydlela u historické studny,“ pozvala starostka Eliška Olšáková.

 

Prosíme, při setkání s Mikulášem a jeho družinou dodržujte rozestupy a chraňte si dýchací cesty rouškou.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA