Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V pátek večer se v klobucké škole svítilo

date_range 28.Úno, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Žákům pátých a osmých tříd Základní školy Valašské Klobouky nabídl místní školní klub možnost přespání v prostorech školy z pátku na sobotu. Výjimečné události se chtěly samozřejmě zúčastnit všechny děti, ale vedoucí klubu Ladislava Šindlerová jich vybrala jenom čtyřiadvacet. „Žáky jsem zvolila na základě jejich snaživosti v hodinách výuky a také za dobrou reprezentaci ZŠ v soutěžích a olympiádách," vysvětlila důvod omezeného počtu školáků Ladislava Šindlerová.

Akce s názvem Noc ve škole začala už v pět hodin odpoledne volejbalem, ping – pongem, florbalem i vybíjenou. Malí účastníci si po míčových hrách odpočinuli u manuální činnosti. Pustili se totiž do vyrábění třásní z krepového papíru, aby se měli čím povzbuzovat při dalších sportovních soutěžích, a tvořili si navzájem kreativní účesy pomocí barevných vlasových sprejů. Hlavy páťáků , osmáků poté svítily hnědou, růžovou, zelenou nebo žlutou barvou.

 

Foto

foto autor článku

 
více fotek
 
Po prokázání své tvořivosti se opět vrhli do sportovního víru tentokrát s tělocvikářem Jiřím Dohnalem. Učitel si připravil pro děti vlastní soutěže s molitanovými tyčemi. Hry pojmenované jako Paella, Rytířský souboj na lavičce, Štafeta v předávání tyče mezi nohami, Slepá bába s navigováním spoluhráčů i spousta dalších, se školákům zalíbily. „Všechno bylo opravdu skvělé. Prostě sranda. Ze sportu se mi nejvíce líbila štafeta. Bylo by super, kdyby se konalo nocování v naší škole příští rok a paní vychovatelka by si vybrala mě," řekla Karolína Valčíková z 5. D.

Vyčerpané dívky a kluci z pátých tříd ulehli o půlnoci do spacáků. K sladkému spánku jim Dohnal promítl na stěně učebny pohádku O statečném kuřátku, jejíž děj si sám vymyslel. Starší účastníci ještě měli dostatek energie, a tak se oddali hudbě ranní diskotéky.

 
 
-jar-
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA