Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V pátek začíná Barum Czech Rally Zlín 2015

date_range 28.Srp, 2015 featured_play_list Aktuality

V pátek 28. srpna oficiálně začíná Barum Czech Rally Zlín 2015. Od půl šesté ráno do čtrnácti hodin bude zcela uzavřena silnice spojující obce Pohořelice a Komárov. Uskuteční se zde kvalifikační rychlostní zkouška a shakedown, po jehož ukončení se veškerá pozornost soustředí do Zlína. V souvislosti s noční městskou rychlostní zkouškou bude centrum města pro běžnou dopravu zcela uzavřeno od 17:45 hodin. S otevřením trati počítáme krátce po půlnoci.

Všem divákům policisté doporučují, aby se nesnažili do centra města za každou cenu přijet automobilem. Parkovací plochy budou velmi omezené, je tedy výhodnější nechat vozidlo na některém z parkovišť na okraji města a do centra přijet městskou hromadnou dopravou. Za parkování na místech, na kterých to není dovoleno, hrozí řidiči odpovídající postih ze strany policistů. Ti budou mimo jiné dohlížet i na bezpečnost a veřejný pořádek.

Zlínské autobusové nádraží bude po dobu trvání městské rychlostní zkoušky dočasně přesunuto na ulici Hradskou.

 Foto archív redakce

V sobotu se postupně uzavřou čtyři úseky, na kterých se uskuteční sobotní program Barum Czech Rally Zlín 2015. Nejdříve, v 6:45 hodin se uzavře trať Slušovice. Kromě samotných Slušovic se uzávěra týká i Nových Dvorů, Březové a Hvozdné.

Před půl devátou bude uzavřena divácky velmi oblíbená trať Pindula. Ta vede přes Lípu, Želechovice nad Dřevnicí a končí nedaleko Bohuslavic u Zlína.

Třetím uzavřenou tratí je Maják. Ta začíná nad Zlínem a pokračuje přes Malenovice až do Oldřichovic.

Poslední sobotní rychlostní zkouška – Kudlovice – bude zcela uzavřena v 11:40 hodin. Trať vede přes obce Sušice, Kudlovice, Traplice, Košíky a Jankovice. Cíl je nedaleko Bunče.

V neděli na jezdce a diváky čeká dalších šest rychlostních zkoušek na třech uzavřených tratích.

Nejdříve se pojede rychlostní zkouška Semetín. Ta vede ze Vsetína směrem na Hošťálkovou. Trať bude uzavřena v 6:38 minut.

Další tratí je oblíbený Troják. Start je v Hošťálkové a přes Držkovou a Vlčkovou míří do cílové obce Lukov.

Posledním úsekem letošní Barum rally je rychlostní zkouška Žlutava. Trať vedoucí z Bělova, přes Žlutavu do Halenkovic bude uzavřena v 8:14 hodin.

• Automobily neparkujte na odlehlých nebo neosvětlených místech!
• Byť se vzdalujete jen na pár minut, nenechávejte uvnitř vozidla žádné věci!
• I zdánlivě bezcenná věc ponechaná na viditelném místě automobilu může pachatele zlákat ke krádeži.
• Před odchodem od vozidla zkontrolujte uzavření všech oken, včetně střešního a uzavření a uzamčení všech dveří!

Další podrobnosti o Barum Czech Rally Zlín 2015 najdete zde

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA