Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V pátek zavítají do Zlína němečtí Rage

date_range 28.Úno, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
V pátek zavítá do Zlína a jeho klubu Masters Of rock café německá formace Rage.

V únoru letošního roku uvedla metalové trojice RAGE na trh novou desku s názvem „Strings To A Web". Deska vznikala za dohledu producentského mistra Charlie Bauerfeinda a kytaristy Victora Smolskiho .V případě tvorby této kapely se je vždy na co těšit.

Limitovaná edice nového CD obsahuje také DVD s 15 videoklipy! Hlavní část tvoří „Best of" z festivalu Wacken 2009, vč. songů nazpívaných hosty Hansi Kürchem (Blind Guardian), Schmierem (Destruction) nebo zpěvačkou Jen Majura, ale objevily se zde také dvě písničky nahrané live na festivalu Masters Of Rock 2009!

 

foto Lukáš Urbaník

 
V rámci svého tour zavítájí do ČR hned dvakrát, jejich první zastávkou a pro široké okolí velmi aktuální bude Zlín a klub Masters Of rock café a to 5.3.2010 od 20:00. Další zastávkou bude o den později neodmyslitelně Praha a klub Abaton. V rámci turné je doprovází jako předkapela německá formace Jaded Heart a pro českou část tour přibude Seven v čele s kytarovým mágem Kirkem Běhůnkem.

Vstupenky jsou k dostání v pořádající agentuře Pragokoncert na tel: 577 432 580 či 777 701 591, na e-mailu: mikeskova@pragokoncert.com , přes stránky www.mastersofrock.cz na dobírku, v předprodejních sítích Ticket-Art a Ticketportal a ve všech obvyklých předprodejích.

 
Lukáš Urbaník
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA