Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Pitíně požár poškodil střechu udírny s přístřeškem

date_range 03.Bře, 2019 featured_play_list Aktuality

Událost byla nahlášena v pátek před polednem. Požární poplach byl vyhlášen profesionálním hasičům z požární stanice Slavičín a jednotkám dobrovolných hasičů z Bojkovic a Pitína.

 

„Hasiči v dýchacích přístrojích požár uhasili s pomocí dvou útočných proudů vody. S termokamerou následně překontrolovali teploty stavebních konstrukcí okolo stojících rodinných domů, které stojí ve vzdálenosti asi 1 metr od udírny. Hasební práce byly ukončeny v 11:52 hodin,“ popsal mluvčí hasičů Roman Žemlička.

 

Na místo požáru vyjel vyšetřovatel hasičů a Policie České republiky. Majitel vyšetřovateli sdělil, že zatopil v udírně a šel si pro klobásky na uzení. Když vyšel ven z domu, hořela už střecha udírny a přístřešku.

 

 

Požár způsobil škodu v předběžné výši 60 000 korun. „Včasným zjištěním a rychlým zásahem byly uchráněny hodnoty v předběžné výši 5 000 korun. K zranění osob nedošlo,“ dodal Roman Žemlička.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA