Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V pondělí začne vývoz munice

date_range 30.Led, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Speciálně vytvořená vyskladňovací skupina začne v pondělí 2. února s vyskladňováním munice a výzbrojního materiálu z jedné z budov v areálu bývalých muničních skladů ve Vrběticích.

Souběžně s vyskladňováním bude probíhat i kontrola podle kontrolního řádu. Zkontrolovanou a vyskladněnou munici odvezou zástupci jedné z firem novému majiteli. „Transport bude probíhat podle zákonných norem a podmínek přepravy ADR a bude plně v gesci firmy, která bude materiál přemísťovat. Předpokládáme, že vyskladňování munice bude probíhat denně po dobu několika týdnů," řekla tisková mluvčí policie Monika Kozumplíková.

 Ilustrační foto Michal Oliva

Vyskladnění a následný odvoz munice může zkomplikovat velmi nepříznivý vývoj počasí, jako je intenzivní sněžení či nesjízdné komunikace. Stávající povětrnostní podmínky odvoz munice neblokují. „V případě náhlé změny operativní situace budeme reagovat na její vývoj," dodala mluvčí.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA