Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V předvečer jarmeku zazáří vánoční strom

date_range 30.Lis, 2017 featured_play_list Aktuality

 

V pátek 1. prosince staneme ve Valašských Kloboukách na prahu dalšího ročníku Valašského mikulášského jarmeku. Jeho slavnostní zahájení bude spojeno s rozsvícením vánočního stromu města, k němuž dojde v 17 hodin před klobouckou radnicí. Program v dolní části Masarykova náměstí ale začne už úderem 14. hodiny, kdy řemeslníci nabídnou adventní zboží na malém trhu. Děti jistě upoutá čertovský rej a příchod svatého Mikuláše, dospělí si zase mohou vybrat z návštěvy vernisáže výtvarných děl, koncertu v kostele nebo posezení u cimbálu.

Vánoční strom města byl instalován 27. listopadu         foto: město Valašské Klobouky

„Rozsvícení vánočního stromu je příjemnou tradicí, díky níž ve městě zavládne adventní atmosféra a lidé se naladí na začínající Valašský mikulášský jarmek. Čeká nás pěkný program dětí z mateřské i základní školy a hudebním pásmem přispějí i žáci základní umělecké školy a cimbálová muzika Malý Klobučánek. Nejmenší návštěvníci se mohou těšit na mikulášskou nadílku, ale něco dobrého si na trhu určitě vyberou i dospělí," pozvala starostka města Eliška Olšáková. Procházku po vánočně osvětleném náměstí jim podbarví harmonikář David Macháč.

Program v dolní části Masarykova náměstí začne úderem 14. hodiny   
foto: město Valašské Klobouky

V 18 hodin jsou lidé zváni do galerie Vincúch, kde bude slavnostně zahájena výstava dřevěných plastik Zdeňka Matyáše a obrazů Jiřího Ročáka. Ve 20 hodin se v kostele Povýšení svatého Kříže rozezní koncert Jana a Liselotte Rokytových s názvem Panova flétna a cimbál v proměnách času. Ve stejný čas pak bude v pastoračním domě začínat i posezení s Cérčí cimbálovou muzikou Klobučan.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA