Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V převrácené Octavii zůstal těžce zraněný

date_range 05.Srp, 2012 featured_play_list Aktuality

 

V neděli 5. srpna v čase 01:51 hodin byla na operační středisko ve Zlíně oznámena dopravní nehoda jednoho osobního motorového vozidla, ke které došlo u obce Ústí na Vsetínsku. Podle oznamovatele bylo vozidlo po nehodě převráceno na svůj bok a v jeho interiéru zůstaly zaklíněny dvě osoby.

„Na místo nehody byly okamžitě vyslány dva zásahové vozy profesionálních hasičů ze stanice Vsetín. Po pěti minutách byli naši hasiči na místě nehody a po provedení prvotního průzkumu zahájili záchranné práce," informoval mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

foto HZS Zlínského kraje    více fotek

Osobní vozidlo zn. Škoda Octavia se nacházelo převrácené na střechu, která se deformovala a jednoho z účastníků nehody uvěznila v interiéru. „Další dvě zraněné osoby byly mimo vozidlo. Přes zadní dveře a za použití hydraulického vyprošťovacího zařízení se podařilo hasičům zraněnou osobu z vozidla následně vyprostit," sdělil mluvčí.

Oba lehce a jednoho těžce zraněného si převzaly do své péče posádky dvou vozidel zdravotnické záchranné služby. Těžce zraněná osoba byla později, po převozu do nemocnice, transportována vrtulníkem.

„Jednotka provedla opatření proti vzniku požáru, úniku provozních kapalin a po ukončení likvidačních prací předala místo nehody policii. V 03:25 hodin hlásila jednotka ukončení zásahu a návrat na stanici,"dodal Libor Netopil.

Okolnosti nehody teď šetří policie.

-tz-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA