Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V přípravné třídě jsou poslední tři volná místa

date_range 25.Dub, 2018 featured_play_list Aktuality

 

Přípravná třída se v září na valašskokloboucké základní škole díky dostatečnému počtu přihlášených dětí otevře. Do úplného naplnění kapacity zbývá obsadit poslední místa, a tak mají rodiče, kteří pro své děti žádají odklad školní docházky, námět k přemýšlení. Pokud se rozhodnou nabídky využít a svého předškoláka do přípravné třídy zapsat, mohou kontaktovat vedení školy ještě do konce května.

„Kapacita přípravné třídy je 15 dětí a v tuto chvíli můžeme přijmout ještě tři žáky. Malá třídní skupina je při výuce výhodou, protože umožňuje věnovat se každému z dětí jednotlivě a vhodně jej podpořit v jeho rozvoji," sdělil ředitel základní školy Karel Ptáček. „Třídu mohou navštěvovat i předškoláci nepatřící do spádového obvodu Valašských Klobouk, kteří poté do prvního ročníku nastoupí na jiné základní škole," ujistil také rodiče z okolí.

Práce s předškoláky                          Foto: ZŠ Valašské Klobouky

Přípravná třída je splněním povinné předškolní docházky a pro děti je bezplatná. Budoucí žáčky čeká klidné, podnětné a moderní prostředí, které bude vybaveno interaktivní didaktickou technikou. „Výuce předškoláků je uzpůsoben i školní vzdělávací plán, který pamatuje na zlepšování řečových, sociálních, komunikačních i motorických dovedností dětí, tak aby měly při nástupu do první třídy hladký start," přiblížila Věra Baloušková, zástupkyně ředitele pro 1. stupeň.

Se svými dotazy nebo žádostmi o přijetí se mohou zájemci obrátit na ředitele Karla Ptáčka (telefon 603 476 785, e-mail ptacek@zsvk.eu), nebo na zástupkyni Věru Balouškovou (telefon 739 365 219, e-mail balouskova@zsvk.eu).

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA