Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V restauracích o víkendu devět opilých dětí

date_range 31.Led, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Ze soboty na neděli uplynulého víkendu se policisté ve Vizovicích zaměřili na dodržování zákona, který zakazuje podávání alkoholu mladistvým. V několika podnicích našli devět opilých dětí. Informovala o tom policejní mluvčí Jana Bartíková.

„Preventivní bezpečnostní akce začala v sobotu devět hodin večer a skončila v neděli ve čtyři ráno. I v tu dobu byly některé děti ještě venku. Hlídky objely celkem tři desítky vytipovaných provozoven v Jasenné, Lutonině, Ublu, Bratřejově, v Zádveřicích či Lípě," vyjmenovala mluvčí. Nejvíce nadýchala patnáctiletá slečna, a to 1,6 promile. Celkem tři děti z uvedených devíti měly nad jedno promile.

Akce se zúčastnilo šest policistů a doprovázel je také kurátor oddělení sociálně právní ochrany dětí vizovického městského úřadu. „Všech devět podnapilých dětí jsme předali rodičům. Ve všech případech policisté zjistili, kdo mladistvým alkohol nalil, což jsme vyřešili blokovou pokutou," dodala Jana Bartíková.

-red-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA