Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V Rudimově se po roční pauze přitvrdí

date_range 23.Čvc, 2013 featured_play_list Aktuality

 

Po roční pauze, kdy Lebeda festival nechal okolní lesy a jejich život odpočinout, se letos na rudimovskou louku vrátí dvoudenní akce plná kvalitní muziky, především z tvrdšího žánrového odvětví jako je metal, hard rock, death, trash, či crust, ale nebudou chybět ani umělci alternativní a elektronické hudební scény.

Na rudimovském festivalu nezůstal kámen na kameni a kromě spojení organizátorů festivalu Lebeda s festivalem Brutal pop, jak se letošní ročník jmenuje dojde i k úpravě areálu, který bude útulnější a už tak vyjímečnou atmosféru louky povznese ještě výš.

Protože akce nese jméno Brutal pop, který už v minulých letech předvedl celou plejádu kapel, které si na pódiu nebraly servítky, byl i letos hledáček zaměřen především na interprety z tvrdších žánrů jako jsou například Bad Face, Decide, Truth is out there, Tomorrow’s Hell, DMC, Sanatorium, Obscuro Corvus, či Six Degrees Of Separation.

Zklamaní ale nebudou ani návštěvníci uznávající spíš poklidnější a alternativní či elektronickou hudbu, kterou zastoupí například skupiny Listolet, Lacunam, HUP nebo Chmury a taneční scénu si každý bude moct do sytosti užít s partou DJ’s ze stájí StoneRaiderz crew, Brain Parazits crew, Sobik crew a Holotrop crew, které doplní Dj’s Boston, Alien, nebo Schýza.

Za lidových 200Kč na celý dvoudenní festival můžete tedy očekávat slušnou porci různorodé muziky, příjemnou a přátelskou atmosféru, která tradičně čiší jak z návštěvníků tak z prostředí, ve kterém se 26.-27. července bude Brutal pop 2013 konat.

Víc informací, které postupně přibývají najdete na stránkách brutalpop.cz

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA