V sobotu se hrálo derby Internacionálů

date_range 07.Říj, 2011 featured_play_list Aktuality

Utkání na hřišti ve Štítné nad Vláří začali lépe hosté z Bylnice, už ve druhé minutě si zpracoval na vápně míč Jindra Svoboda a pěknou, umístěnou střelou vsítil první branku – 0:1. Hosté i nadále režírovali hru, dobrými přihrávkami se dostávali až k bráně domácích, vytvořili si několik brankových příležitostí a jednu z nich individuálně zakončil ve 22. minutě Franta Řepa už na 0:2. Ke konci první půle se osmělili i domácí, začali hrát více útočněji a brankař Bylnice Roman Caletka musel několikrát zasáhnout. Poločas tak skončil 2:0 pro Bylnici.

foto archív Alois Strnad

Ve druhé půli se děj opakoval, mužstvo Bylnice bylo opět aktivnější. Z několika jejich akcí přidal branku ve 20. minutě Robin Spáčil pěknou střelou z dálky – 0:3 . Zdálo se, že domácí rezignují, ale opak byl pravdou. Domácí tato branka nakopla a začali se ještě více osmělovat. Rychlými nákopy na útočníky si začali vytvářet šance a po jedné z nich se taky domácí dočkali branky 1 :3 . Hosté museli znovu zapnout, aby nedošlo ze strany domácích ke zvratu ve skóré a výsledkem byla opět pěkně zakončená akce Franty Řepy – 1 :4. Domácí pak ještě v samém závěru snížili na konečných 2 : 4 . Nicméně výhra v derby hosty hodně potěšila a většina byla spokojena i s předvedenou hrou.

TJ ŠTítná – FC Bylnice 2 : 4 ( 0 : 2 )

Branky Bylnice : Řepa František 2, Svoboda Jindra a Spáčil Robin