Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

V sobotu se koná Memoriál Fr. Strnada

date_range 03.Srp, 2012 featured_play_list Aktuality

 

V sobotu 4. srpna můžete vyrazit do Lipiny u Valašských Klobouk, kde se koná již 5. ročník Memoriálu Františka Strnada v malé kopané. Do turnaje je přihlášeno rekordních 16 týmů z celého regionu, když vítězství z loňského ročníku bude obhajovat slavičínský Ptáček team. Prezentace pětičlenných družstev je od 8:00 hod, zahájení fotbalového klání je naplánováno v 9:00 hod. Záštitu nad akcí převzali hejtman Zlínského kraje RNDr. Stanislav Mišák a předseda FC TVD Slavičín PaedDr. Petr Navrátil. Hosty memoriálu jsou moderátor ČT Jakub Železný a fotbalisté FC Fastav Zlín.

Je připraven celodenní doprovodný program – ukázky techniky Policie ČR, záchranné služby, sboru dobrovolných hasičů, dále skákací hrad a jízdy na koních pro děti, již tradičně budou z nebe „padat bonbony". Chystá se i vystoupení cimbálové muziky VINCÚCH a country skupiny KARAVANA. Ve večerních hodinách je připravena velkoplošná projekce uplynulých ročníků, na 22.00 hod. ohňostroj a dále DISKOTÉKA DJś regionálních rádií.

Bohaté občerstvení včetně mysliveckých specialit je zajištěno po celou dobu konání akce!

Přihlášené týmy do Memoriálu Fr. Strnada v malé kopané:

PTÁČEK – team
ZPIŤAŘI
KAPLIČKÁŘI I.
KAPLIČKÁŘI II.
ALTERNÁTOR
PIVNÍ ARMÁDA
VLÁRA
SRNEČCI
ULTIMATE
BĚLÁCI
ASPOŇ POSTUP ZE SKUPINY
HUP – II.
ŽEBRÁCI
LOS GLGOS
SANTOS
POLENA

-kos-

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA