V sobotu vstoupí JLNS do své poloviny

date_range 18.Čvc, 2013 featured_play_list Aktuality

Tuto sobotu od 21:15 proběhne 3. kolo JLNS na I. ročníku noční soutěže O pohár SDH Poteč. Touto soutěží vstoupí JLNS do své poloviny a opět se bude bojovat o cenné body pro celkové vítězství.

Po minulém kole, které se konalo 29.6.2013 ve Vysokém Poli, se průběžná tabulka pozměnila především v ženské kategorii . Ženy z Lačnova svým vítězstvím nezískali jen vysocké sele, ale i 10 bodů a posunuli se tak na průběžné druhé místo. Drnovické ženy udržely průběžné prvenství, i přesto, že chybovali a získali „pouze" 3 body (13b celkově) a podobně se nepodařil útok i Bratřejovu, který svůj pokus nedokončili pro závadu na hadicích (průběžně třetí – 9b). Dalším, kdo vystrčil růžky, byly také Vysocké ženy, které druhým místem vybojovali 8b, což znamená průběžnou 4. příčku. Stejný počet bodů mají také ženy z Loučky a Újezdu.

V mužské kategorii se však nic takového na předních příčkách nekonalo. Muži z Vrbětic nepodcenili těžkou vysockou trať a zaútočili na první místo s časem 15:78 a také na průběžné 1. místo s 35 body. Nedašov i přes mírné prostřiky obsadil 4. pozici a dokázal udržet průběžnou dvojku (30b). Lidečko se svým stříbrným umístěním dokázalo posunout o jednu příčku směrem vzhůru na 3. pozici (28b). Lukov svou neúčastí setrval na čtverce s 20 body. Největším překvapením bylo bratřejovské B, které ve Vysokém Poli vybojovalo 3. příčku a poskočili o 7 pozic na průběžné 5. místo (19b). Hřivínův Újezd – Kaňovice bral podobné body na obou kolech, což pro ně znamená 6. příčku (17b). Po jedné účasti na ligové soutěži mají Brumov A a Setechov , avšak Brumov bral více bodů a to 13 (7. průběžně). Setechov bral 11, což znamená 8. místo souběžně s Velkým Ořechovem C. Top 10 uzavírá Vysoké Pole společně s Francovou Lhotou. Oba týmy mají po 10 bodech.

Obě kategorie jsou tedy na předních místech velice vyrovnané, ale do konce ligy se může ještě všechno změnit zaváháním byť jediného závodníka z předních týmů. Tato situace může nastat již v dalším kole a to 20.7.2013 od 21:15 v Poteči. Soutěž se koná v areálu TJ Poteč. Na startovní listině je nyní přihlášeno 37 družstev, takže se můžete těšit na kvalitní výkony závodníků, ale i na bohaté občerstvení a zábavu až do ranních hodin.