Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Val.Klobouky: Nový ředitel ZŠ byl jmenován

date_range 28.Led, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – V úterý 27. ledna 2009 byl na pracovní poradě všech zaměstnanců Základní školy ve Valašských Kloboukách slavnostně uveden do funkce nový ředitel školy, kterým se na základě výběrového řízení stal Mgr.Karel Ptáček.

Nového ředitele představil pedagogickým i správním zaměstnancům školy místostarosta města Karel Šoman. „Chtěl jsem při této příležitosti zejména zhodnotit spolupráci města a školy za období, kdy pan Ptáček po dobu více než jednoho roku zastupoval ředitelku školy Jaroslavu Pechancovou. Novému řediteli chci jménem městského úřadu popřát hodně sil a úspěchů v jeho novém postavení," uvedl místostarosta.

Zároveň přislíbil vzájemnou vstřícnost a pomocnou ruku při řešení problémů školy. „Zájmem města je další oboustranně prospěšná spolupráce při rozvoji školy a vytváření podmínek pro vzdělávání a výchovu našich dětí," uvedl Karel Šoman.

 

Foto

Mgr.Karel Ptáček (vlevo) krátce po svém oficiálním jmenování   foto ZŠ Val.Klobouky

 
Na nového ředitele čekají nyní úkoly s dokončením stavebních úprav a započatých rekonstrukcí budovy školy. Realizovat by se v dohledné době měla i výměna části vnitřního vybavení a nábytku.

Ze záměrů nového ředitele stojí za zmínku mimo jiné i myšlenka realizace odpočinkového parku pod hlavní budovou školy. „Tento prostor by mohl v dopoledních hodinách sloužit žákům a pedagogům jako místo pro alternativní formy výuky a odpoledne jako oddechový parčík pro maminky s dětmi," popsal jednu ze svých představ Ptáček.

Pokračovat chce podle svých slov i v dosavadní vynikající spolupráci s dalšími složkami veřejného a zájmového života ve Valašských Kloboukách. Jsou to sportovní organizace, dům dětí, knihovna, muzeum nebo ekoporadna a další. „Chtěl bych otevřít školu více rodičovské veřejnosti, aby se i ona spolupodílela na jejím chodu. Rád bych také, aby ve škole vznikl školní žákovský parlament," dodal závěrem Mgr. Karel Ptáček.

 
 
StF
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA