Valaši Slovákům oslavy nepokazili

date_range 30.Zář, 2012 featured_play_list Aktuality

V divokou přestřelku se změnilo sobotní utkání družebních měst Nové Dubnice nad Váhom a Slavičína. V zápase starých gard padlo hned deset branek a přítomní diváci se náležitě bavili. Od začátku tahal za kratší konec slovenský celek, Valaši vedli po půli 3:1 a potom ještě 4:2 a předváděli velmi líbivý fotbal.

Druhý poločas ale patřil domácímu týmu, kterému se v nastaveném čase podařilo vyrovnat a zápas tak skončil 5:5, což bylo i číslo založení města Nová Dubnica. Jednu branku v dresu Slavičanů vstřelil i místostarosta Pavel Pindák a další za stavu 5:4 mu sudí pro domnělý ofsajd neuznal. Zápas měl výbornou úroveň a odvetné utkání je naplánováno na jaro příštího roku do Slavičína.

Foto Petr Koseček

Internacionálové ZŤS Nová Dubnican/V vs. Internacionálové FC TVD Slavičín 5:5 (1:3)
Branky Slavičína : Both 2, Hlavička, Šándor a Pinďák