Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašská skupina DONOR jako předskokan legendárních Scorpions?

date_range 13.Dub, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Kapela Donor z Valašska

Valašská power-metalová formace DONOR a legendární rockoví velikáni Scorpions na jednom pódiu v O2 aréně? Tento scénář není nereálný.

 

Skupina se dostala do hlasování, z něhož prvních pět kapel s největším počtem hlasů bude představeno samotným Scorpions, kteří si z této pětice vyberou předskokana pro svůj pražský koncert 26. května v největší hale jaká v ČR stojí.

 

Hlasování probíhá formou SMS zpráv, kterou stačí zaslat ve tvaru:

SCORPIONS DONOR

na telefonní číslo: 720 001 222

 

Zpráva není nijak extra zpoplatněná, cena je stejná jako za běžnou SMS dle vašeho tarifu. Hlasování právě probíhá a končí už 18. dubna.

 

Skupina DONOR je domácí kapela, která letos slaví deset let své existence a právě vydává nové album s názvem Devět Křížů. To bude mít premiéru na koncertě v KD Brumov-Bylnice 23. dubna, kam jste všichni srdečně zváni.

 

Sestava DONOR:

Jožka Fritschka – zpěv

Michal Banovský – kytara

Miroslav Husek – kytara

Mira Šipula – baskytara

Roman Mužikovský – bicí

 

Tato nadějná valašská kapela nedávno představila také videoklip k albu Devět Křížů. Píseň v moderním pojetí je inspirována stejnojmennou legendou z 16. století od obce Lesní Hluboké.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA