Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašské Klobouky oceněny za nejlepší elektronickou službu

date_range 15.Zář, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Za město Valašské Klobouky ocenění převzali Karel Ptáček a Lenka Zvonková

Ceny vítězům 22. ročníku krajského kola soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí byly předány v sídle Zlínského kraje. V kategorii webových stránek měst prvenství z loňského roku obhájily Valašské Klobouky, mezi obcemi zvítězily Zádveřice-Raková. Cena za nejlepší elektronickou službu putuje rovněž do Valašských Klobouk. Oceněným přišli osobně poblahopřát hejtman Jiří Čunek a krajský radní Petr Gazdík.

 

V kategorii Nejlepší elektronická služba byly hodnoceny užitečnost služby a inovativnost řešení. Porotu nejvíce zaujal kvalitně zpracovaný mapový portál města Valašské Klobouky, který na jednom místě nabízí přehledné a užitečné informace vztahující se k územnímu plánu města, technické infrastruktuře, zeleni nebo vymezení záplavových území. Tyto informace lze navíc vrstvit, a tedy vzájemně kombinovat.

 

Video: itvs24.cz

 

Vítězové v jednotlivých kategoriích postupují do celostátního kola soutěže, jehož výsledky budou slavnostně vyhlášeny 18. října v Hradci Králové.

 

Zlatý erb 2020 – výsledky za Zlínský kraj

Nejlepší webové stránky města: 
1. Valašské Klobouky
2. Vsetín
3. Holešov

 

Nejlepší webové stránky obce:
1. Zádveřice-Raková
2. Slopné
3. Horní Lhota

 

Nejlepší elektronická služba:
1. Valašské Klobouky: Mapový portál obce
2. Přílepy: Online katalog přírůstků místní knihovny
3. Valašské Meziříčí: Elektronické objednání na úřad

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA