Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašské Klobouky rozkvetou. Radnice rozdá 200 sazenic muškátů

date_range 30.Dub, 2019 featured_play_list Aktuality

Historické centrum Valašských Klobouk už brzy rozkvete v pestrých barvách. K městské květinové výsadbě ve venkovních květináčích i závěsných truhlících mohou i letos přispět také sami obyvatelé památkové zóny. Radnice jim jako symbolický základ pro osázení oken daruje tři sazenice balkonových květin. Jejich výdej bude probíhat začátkem května.

 

„Ve Valašských Kloboukách rozdáváme občanům z městské památkové zóny sazenice zdarma už čtvrtou sezónu. Snažíme se je tak motivovat k jejich vlastní květinové výsadbě, která přispěje k přívětivé atmosféře a upravenému vzhledu našeho města. Letos jsme připravili 200 sazenic muškátů a 100 petúnií,“ vyjádřil místostarosta Karel Ptáček.

 

Občané si mohou sazenice vyzvedávat na zahradě kloboucké radnice v úterý 7. května od 13 do 15 hodin a v pondělí 13. května od 13 do 17 hodin. Pro bezplatný odběr je stanovena podmínka, že květiny budou pěstovány na veřejně viditelném místě, tedy například na balkoně, předzahrádce nebo okně do ulice.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA