Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašské Klobouky vydávájí výroční zprávu

date_range 28.Bře, 2017 featured_play_list Aktuality

 

Veřejnost se může prostřednictvím právě vydávané výroční zprávy města Valašské Klobouky ohlédnout za rokem 2016 a připomenout si jeho významné okamžiky. Najde v ní nejen souhrnný přehled událostí a projektů, které se v uplynulém roce podařilo uskutečnit, ale i rekapitulaci činnosti městského úřadu a organizací městem zřizovaných. Nechybí přehledné seznámení s hospodařením, zhodnocení demografického vývoje nebo přiblížení zdejšího školství.

„Výroční zprávu jsme koncipovali tak, aby v systematickém přehledu provedla čtenáře jak činností města, tak i výsledky práce městských společností a také školských organizací, které zde působí. Lidé dále v dokumentu naleznou připomenutí proběhlých kulturních akcí, dozví se o aktivitách v rámci projektu Zdravé město a také se seznámí s nositeli Ceny města," jmenovala z obsahu Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.

 Výroční zpráva 2016 města Valašské Klobouky                foto: MěÚ Valašské Klobouky

Svou náplň ve výroční zprávě dopodrobna popisuje každý z odborů městského úřadu, a to včetně číselného přehledu vykonávané agendy. Městské organizace zase kromě průřezu loňskými událostmi připojují různé zajímavosti ze svého provozu, a tak se čtenáři například dozví, kolik dárců přispělo na nové sedačky v kině Svět, kolik pacientů přepravily sanitky Valašskokloboucké polikliniky nebo kolik jedniček obdrželi na vysvědčení žáci v základní škole.

Dokument je k dispozici v elektronické podobě ZDE, v tištěné podobě pak na podatelně městského úřadu a v městském informačním centru.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA