Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašské Klobouky znají vítěze soutěže Město v květech

date_range 19.Říj, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ocenění vítězů ze soutěže Město v květech

Sezóna rozkvetlých zahrad se završila, a tak nastal příhodný čas vyhodnotit soutěž Město v květech. S výsledky své pečlivé práce na balkonech, oknech, dvorcích, terasách a zahrádkách se do letošního ročníku přihlásilo osmnáct účastníků. Jejich soutěžní fotografie posoudila porota a v minulém týdnu si vítězové obou kategorií na půdě kloboucké radnice převzali diplomy a věcné ceny.

 

„Srdečně gratuluji vítězům a vítězkám k jejich pěstěným zahradám a nádherným balkonům. Truhlíky v oknech a osázené předzahrádky jsou potěchou pro oko nejen jejich, ale také všem kolemjdoucích a návštěvníků,“ uvedla Eliška Olšáková, starostka. „Ráda bych také poděkovala všem obyvatelům, kteří nám do soutěže poslali ukázky svých květinových výzdob. Velice nás těší, že nám pomáháte dělat ulice města a místních částí příjemné a upravené,“ poděkovala.

 

 

Výsledky soutěže Město v květech 2021

 

Kategorie zahrady a předzahrádky

1. místo: Alena Trchalíková

2. místo: Josefa Švachová

3. místo: Hana Váňová

 

Kategorie balkony a terasy

1. místo: Zdenka Maršálková

2. místo: Silvie Pagáčová

3. místo: Jindřiška a Zdeněk Žilákovi

 

 

„Potěšila nás aktivita občanů, kteří se k obnovené soutěži opět vrátili a představili nám svou píli, díky níž jsme nejen „Zdravé“, ale také „krásné“ město,“ vyjádřila Eva Fialová, koordinátorka Zdravého města Valašské Klobouky.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA