Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašské kumštování letos ve Valašských Kloboukách bude

date_range 18.Kvě, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Valašské kumštování nabídne i hudební program. Foto: archiv pořadatelů

Minulý rok museli pořadatelé kvůli pandemii koronaviru Valašské kumštování zrušit, letos přicházejí s dobrou zprávou.

 

Pokud se nestane nic mimořádného, letošní ročník Valašského kumštování se uskuteční od čtvrtka 26. srpna do soboty 28. srpna 2021. „Přicházíme s několika změnami. Roky zažitý termín předposledního víkendu v měsíci červnu byl letos kvůli stále platným vládním omezením změněn na srpnový termín. Vystupující řezbáři, malíři, keramici a další výtvarníci budou tvořit svá díla nově před Městským muzeem a hudební doprovodný program proběhne v areálu Valašskoklobouckého podnikatelského centra,” informoval za organizační tým Jiří Ročák.

 

Už teď můžeme prozradit, že se můžete těšit na hudební vystoupení kapel jako je například Ciment, Ležérně a vleže, Zbořená šopa a další.

 

Valašské kumštování letos ve Valašských Kloboukách. Foto: archiv pořadatelů

 

Aktuality a informace si můžete najít na webových stránkách www.kumstovani.cz nebo na facebookovém profilu Valašského kumštování 2021.

 

Video: Valašské kumštování 2015

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA