Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašské kumštování se letos neuskuteční

date_range 03.Kvě, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Socha čerta z minulého ročníku Valašského Kumštování, foto: redakce

Pořadatelé jedné z největších akcí ve Valašských Kloboukách se rozhodli letošní ročník z důvodu pandemie zrušit. Akce by se měla uskutečnit příští rok v termínu od 16. do 19. června.

 

„Vzhledem k epidemiologické situaci týkající se šíření koronaviru COVID 19 a následným omezujícím opatřením jsme byli v minulých dnech nuceni udělat těžké rozhodnutí. Po pečlivém uvážení jsme se usnesli, že se letošní ročník Valašského kumštování z bezpečnostních důvodů neuskuteční. Věříme, že naše rozhodnutí pochopíte, a i nadále nám zachováte přízeň na další roky,“ uvedl za pořadatele Josef Bělaška.

 

Z minulých ročníků, foto: archiv pořadatelů

 

Valašské kumštování se uskuteční příští rok od 16. 6. do 19. 6. 2021. „Vystoupí hvězdy letošního kumštování Gary Moore Tribute z Velké Británie a legenda českého undergroundu The Plastic People of the Universe,“ dodal Jiří Ročák.

 

Video: Valašské kumštování 2015

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA