Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašskem projedou historické požární vozy

date_range 26.Čvn, 2012 featured_play_list Aktuality

 

Začátek letních prázdnin Ve Valašských Kloboukách nabídne dětem i dospělým nevšední zážitek v podobě propagační jízdy historických hasičských vozů a další techniky. Kolona startuje v pátek 29. června v Českém Těšíně a než za tři dny projede ve Zlíně cílovou rovinkou, navštíví šestnáct zastávek včetně Frýdku Místku, Štramberka, Rožnova pod Radhoštěm, Vsetína, Horní Lidče, Slavičína a dalších míst. Na valašskoklobouckém Masarykově náměstí budou cenné historické vozy k vidění v pondělí 2. července od 8:45 do 11:45.

  

 foto archiv pořadatelů

„Hasičská technika k sobě vždy lákala množství obdivovatelů jak z řad dětí, tak i dospělých. Proto srdečně zveme širokou veřejnost na tuto výjimečnou propagační jízdu, která představí zachovalé historické skvosty hasičského vozového parku i technického vybavení. Půjde jistě o krásnou podívanou," pověděl starosta města Valašské Klobouky Dalibor Maniš.

Propagační jízdu pořádá Krajské sdružení hasičů Zlínského kraje.

Lenka Zvonková 

 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA