Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašsko-Polanský festiválek deskových her se uskuteční poprvé

date_range 19.Říj, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Klub stolních her ve Valašské Polance pořádá ve dnech 22.-24. 2021 první ročník deskoherního festiválku pro širokou veřejnost, akce se uskuteční v kulturním domě.

 

Těšit se můžete na vědomostní kvíz a turnaje o hodnotné ceny. V případě hezkého počasí bude v sobotu a v neděli připraveno venkovní hřiště se spoustou herních prvků. „Hlavní program je určen na sobotu. Zde proběhne ranní pásmo pro děti, kde si můžou zahrát různé hry, zúčastnit se turnajů a taky něco vyhrát. Doporučený věk je od 6 let. Odpolední program započne sérií přednášek o deskových hrách. Následně se uskuteční turnaj o věcné ceny,“ přiblížil za pořadatele Ondřej Sádlík. Po celou dobu bude v hlavním sále probíhat veřejné deskohraní a možnost si zatančit na tanečních podložkách.

 

 

V neděli bude probíhat veřejné deskohraní s doprovodným programem.

 

Celá akce je zdarma, drobné občerstvení zajištěno.

 

Podrobnější informace naleznete ZDE na stránce nebo na fb.com/klubstolnichher.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA