Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašskokloboucká poliklinika nabízí antigenní testování

date_range 09.Dub, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Valašskokloboucká poliklinika

Od pondělí 12. dubna budou moci zájemci z řad veřejnosti i ze strany firem využívat nové odběrové místo na Valašskokloboucké poliklinice. Antigenní testy na stanovení onemocnění covid-19 budou prováděny ve vestibulu přístavby třikrát týdně, a to na základě předchozí telefonické objednávky na čísle 603 261 680. Na stejném telefonu si mohou zaměstnavatelé dohodnout také výjezd mobilního týmu k testování přímo ve svých firmách.

 

„Podle zájmu budeme provádět antigenní testování v úterý, ve čtvrtek a v pátek v dopoledních i odpoledních hodinách. Zájemci se na testování musí předem objednat, abychom jim sdělili konkrétní čas návštěvy a předešli tvoření front. Pro urychlení mohou rovněž nahlásit své kontaktní údaje potřebné pro doručení výsledku testu. Na místě se pak nezdrží déle než 5 minut. Výsledek bude známý přibližně do 20 minut a testovaným bude sdělen formou SMS nebo e-mailu,“ uvedla Jitka Zobačová, ředitelka Valašskokloboucké polikliniky. Pro identifikaci by si s sebou měli lidé přinést kartičku pojištěnce.

 

V současné době je možnost podstoupit bezplatné antigenní testování každé tři dny.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA