Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašskokloboucký majáles bude letos v mexickém stylu

date_range 27.Kvě, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Foto z videopozvánky

Studenti 3. B místního gymnázia navázali na tradici z předchozích let a pustili se do příprav již 4. ročníku Valašskoklobouckého majálesu. Ten bývá často definován jako oslava blížícího se léta, ale především jako oslava krás studentského života.

 

Letošní majáles v mexickém stylu začne v poledne 31. května slavnostním průvodem, po jehož ukončení je připraven bohatý program v areálu VPC. Vystoupí jak studenti gymnázia, tak i žáci základních škol, ZUŠ Valašské Klobouky nebo mažoretky ze ZŠ Nedašov. Své taneční umění předvedou Alexandra Strnadová a TS ELES.

 

Odpoledne svou hudbou zpříjemní hudební skupiny Open Secret, Evolution a ŠAMAT. V podvečer se můžete těšit na pop-rockovou kapelu Trocha Klidu, která k přijede až z Šumperka, a poté to na pódiu rozjede rocková skupina Křídla. Samozřejmě nesmí chybět ani DJ, a tak nebude závěr akce patřit nikomu jinému než MANIACS!

 

Pořadatelé ale nezapomněli ani na ty nejmenší. Děti se nudit určitě nebudou, protože pro ně bude připraveno např. malování na obličej. Jedinečná akce, plná skvělých hudebníků, tanečníků, dostatku jídla a pití, úžasné atmosféry, tematické výzdoby a také, příležitostí pro tvorbu společných vzpomínek. Vítány jsou kostýmy, které do kultury temperamentního Mexika patří. Tak narazte na hlavu svá sombrera a přijďte!

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA