Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašskoklobucká družina chodí na výlety

date_range 05.Úno, 2009 featured_play_list Aktuality
 
 
VALAŠSKÉ KLOBOUKY – V minulém týdnu uspořádala školní družina ve Valašských Kloboukách pod vedením paní vychovatelky Jiřiny Šimoníkové pro děti dvě zajímavé akce. Tou první byla návštěva zemědělského statku, na okraji města, kam se chodí děti dívat na zvířata.

„Chodíme tady každý rok. Letos tady mají mladé telátko, tak cesta sem nebyla marná. I přes nepřízeň počasí jsme cestu i návrat zpět zdárně zvládli. Za ochotu chci tímto poděkovat panu inženýrovi Machylovi, který se nám při prohlídce věnoval," uvedla vychovatelka Jiřina Šimoníková.

 

Foto

foto Jiřina Šimoníková

 
fotogalerie návštěva zemědělského statku
fotogalerie výlet do Brumova-Bylnice
fotogalerie exkurze v autoopravně Orsák
 
O několik dní později přišly pololetní prázdniny a s nimi i nápad uspořádat výlet do sousedního Brumova. „Jeli jsme vlakem a výlet jsme spojili s příjemným koupáním v krytém bazénu. Cestou zpět nám vyhládlo. Zašli jsme proto do nové pizzerie na náměstí," popisuje vychovatelka a dodává: „Vraceli jsme se sice unaveni, ale ve velmi dobré náladě."

Na další výlety se s dětmi vychovatelka Jiřina Šimoníková znovu chystá. Tento týden naplánovali další putování po městě. Spolu s dětmi zašli do dílen jednoho z klobuckých servisů, aby se společně podívali, jak se tady opravují auta.

 
 
StF
 
 
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA