Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Jarmek 2023 | program | doprava | přímý přenos

date_range 01.Pro, 2023 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto

Valašský mikulášský jarmek je tu s námi už tři desetiletí. Jubilejní ročník se ve Valašských Kloboukách koná v sobotu 2. prosince 2023.

 

ŽIVÝ PŘENOS: Zahájení 30. ročníku Valašského mikulášského jarmeku nabídneme v přímém přenosu. Sledujte RegionValassko.cz

 

Program

Na oslavu kulatého výročí chystají pořadatelé program bohatý na adventní zvyky, tradiční řemesla, rukodělné dovednosti, muziku i folklór.

 

Program ke stažení v PDF zde

 

 

 

 

Doprava

 

V centru Valašských Klobouk bude při Valašském mikulášském jarmeku zákaz parkování. Pro osobní auta i autobusy bude fungovat systém odstavných parkovišť. Přespolní návštěvníci mohou využít hromadné dopravy a přicestovat do Valašských Klobouk například speciálními autobusy Mikulášského expresu nebo posílenými vlakovými spoji.

 

„Parkování na Valašském mikulášském jarmeku bude obtížnější, protože hlavní parkoviště na Masarykově náměstí bude v sobotu dějištěm tradičního jarmekového programu. Řidiči by proto měli počítat s tím, že je bude pořadatelská služba navigovat na odstavná parkoviště. Aby také byla zachována průjezdnost hlavních tahů, budou v centru platit zóny zákazu parkování. Týkat se budou Masarykova náměstí a ulic Československé armády, Dobrovského, Komenského, Sbořisko a Brumovská. Děkujeme řidičům za respektování dopravního značení a ohleduplnost,“ uvedl Jaroslav Baloušek, místostarosta města Valašské Klobouky.

 

Autobusem

Letos pro vás opět pojedou speciální autobusové spoje Mikulášského expresu, které vyrazí z různých koutů regionu.

 

 

Autem

 

Jestli se na jarmek vydáte po vlastní ose, mohla by se vám hodit tato odstavná parkoviště při vjezdech do města.

 

 

 

Vlakem

Na Valašský mikulášský jarmek si můžete udělat výlet i po kolejích. Třeba z Valašského Meziříčí pojedete doslova „plnou parou vpřed“.

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA