Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašský mikulášský jarmek letos opět nebude

date_range 20.Čvc, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Ilustrační foto: František Blaha

Za stanovených protiepidemických opatření a povinnosti kontrolovat návštěvníky z hlediska jejich negativního testu, očkování či prodělání nemoci není možné akci uspořádat. Aktuálně je pro účast na venkovních kulturních akcích nastaven limit pěti tisíc osob s rozestupy.

 

Valašský mikulášský jarmek se letos v prosinci ve Valašských Kloboukách neuskuteční. Už druhým rokem pořadatelé od jeho organizace vzhledem k situaci kolem koronaviru upustit. Na jarmek každoročně přijíždělo za bohatým programem s tradiční mikulášskou obchůzkou i 20 tisíc návštěvníků z celé České republiky i ze zahraničí. Konání takto velkých akcí bohužel zatím není vůbec povoleno, a navíc dodržení nařízených hygienických pravidel není při události takového rozsahu podle organizátorů možné.

 

„Rozhodnutí o zrušení letošního Valašského mikulášského jarmeku nepadlo ze dne na den. Pečlivě jsme zvažovali všechny možnosti a sledovali vývoj okolo podmínek pro konání kulturních akcí. Bohužel jsme dospěli k závěru, že za stanovených protiepidemických opatření a povinnosti kontrolovat návštěvníky z hlediska jejich negativního testu, očkování či prodělání nemoci nejsme schopni akci uskutečnit,“ vysvětlila Pavlína Žídková, předsedkyně organizačního výboru. Aktuálně je pro účast na venkovních kulturních akcích nastaven limit pěti tisíc osob s rozestupy.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA