Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valašský pivní košt letos bude! Už tuto sobotu nabídne více jak 30 druhů piv

date_range 21.Čvc, 2021 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK
arrow_drop_up Ilustrační foto: archiv pořadatelů

Dobrá zpráva pro všechny milovníky piva. Po roční pauze letos opět proběhne v sobotu 24. 7. ve Valašských Kloboukách již 3. pokračovaní pivní ochutnávky s názvem Valašský Pivní Košt.

 

Nebude to ledajaký košt, během dne se na výčepech vystřídá více jak 30 druhů piv. Polovinu sortimentu tvoří klasické české ležáky a spodně kvašená piva ze Zlínského kraje. Tu druhou naopak speciály a v dnešní době čím dál více oblíbené svrchně kvašená piva typu ALE z celé naší republiky.

Pivní košt se uskuteční na nádvoří Inkubáboru ve Valašských Kloboukách. Foto: archiv pořadatelů

Sami pořadatelé dodávají: „Letošní perličkou bude určitě kyseláč Berliner Weisse z Pivovaru Zenke nebo New England IPA Výtržník z Pivovaru Valášek. Jeden stánek bude věnovaný pouze top speciálům, kde kombinace pivovarů Raven, Mazák, Nachmelená Opice a Zichovec zaručuje tu nejvyšší možnou kvalitu a prožitek. Všechna piva budou připravena pouze v omezeném množství. Kvalitu čepování zaručí Robert Kramoliš z Rožnova, který se pyšní titulem Radegast mistr výčepní.“

 

 

Nechybí ani gastro stánek „Masa z lúky“ ze svými specialitami a točená limonáda pro děti. Hlavními taháky hudebního večera bude Ptakustik, se svým solo vystoupením, a pop-punkoví Stay on Course z Kopřivnice. Pro největší srdcaře bude připravena speciální degustační sklenice s logem. Už tuto sobotu od 14:00 hodin na nádvoří Inkubáboru ve Valašských Kloboukách. I letos je vstupné dobrovolné a všichni jsou srdečně zváni. Toš na Zdraví!

 

Podrobnosti na FB události ZDE.

 

 

-pr-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA