Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Valentýnské menu, wellness ve dvou i pralinková dílna. 5 tipů na Valentýna

date_range 08.Úno, 2023 featured_play_list Aktuality, PR ČLÁNEK

Přemýšlíte, čím překvapit svou drahou polovičku na Valentýna? Tím nejlepším dárkem je společně strávený čas ve dvou. Opravdovou romantiku zažijete ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích, kde po nedávné sněhové nadílce panuje ta pravá zimní atmosféra. Máme pro vás 5 tipů na valentýnský čas.

 

1. Valentýnské menu v zážitkové restauraci Vyhlídka

 

Skvělé jídlo a sklenička vína k tomu? Pozvěte svou lásku do zážitkové restaurace Vyhlídka ve Spa hotelu Lanterna, kde se vysoká gastronomie snoubí s komorní atmosférou a perfektním servisem. Na 11. až 19. února šéfkuchař Pavol Pikulák se svým týmem připravil speciální Valentýnské menu. Rezervujte si stůl a přijeďte si to užít.

 

 

2. Romantický víkend s wellness a snídaní do postele

 

Zůstaňte v Lanterně přes noc a využijte všech výhod, které hotel ubytovaným hostům nabízí. Není toho totiž málo. V ceně ubytování je vedle snídaně a večeře i odpolední snack a volný vstup do hotelového L-Spa i do nedalekého Wellness Horal, takže si můžete užít naplno společné chvíle odpočinku v bazénu či saunách.

 

Pokud máte víc času, doporučujeme Romantické hýčkání na 2 nebo 3 noci zahrnující snídani, odpolední snack i večeři, volný vstup do dvou wellness center, masáž a jednou za pobyt degustační menu v restauraci Vyhlídka a snídani do postele.

 

Lanterna loni prošla rekonstrukcí, vyzkoušejte nové unikátní pokoje se zimní zahradou a vanou. Apartmány Suite Spa zase mají vířivku a krb. V únoru v hotelu pořádají i víkendové saunové rituály v L-Spa a lekce jógy. To vše vám jistě zpříjemní chvíle ve dvou.

 

 

3. Valentýnská pralinková manufaktura

 

Den svatého Valentýna si můžete osladit a to doslova, protože 14. 2. v blízkém hotelu Galik pořádají Pralinkovou manufakturu! Pavla Stoklasová, pekařka a cukrářka Resortu Valachy, vás naučí, jak připravit ty nejlepší pralinky, a kromě nových kuchařských dovedností si odnesete i deset vlastnoručně vyrobených kousků v krásné krabičce.

 

4. Hudební večery s šansonem a saxofonem

 

Večeři či posezení u sklenky vína a koktejlu s výhledem do zasněženého údolí z lounge baru Spa hotelu Lanterna vám v sobotu 11. 2. zpříjemní Hudební šansonový večer zpěvačky Kateřiny Mrlinové. O týden později, v sobotu 18. 2. je připraveno Valentýnské hraní se saxofonistou DeeSaxxem.

 

 

5. Spa day – jednodenní restart vašeho vztahu

 

I jediný den plný hýčkání dokáže udělat zázraky – s vaším tělem, náladou a třeba i s vaším vztahem. Občas všichni potřebujeme trochu vypnout a nechat o sebe pečovat. Právě to na vás čeká ve Spa hotelu Lanterna v rámci balíčku Spa Day, který zahrnuje celodenní pobyt v L-Spa s masáží i obědem. Co víc si přát pro společný den ve dvou. Věnujte Spa day své lásce třeba i jako dárek.

 

 

-pr článek-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA