Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vánoční dárky putovaly dětem i seniorům

date_range 29.Pro, 2016 featured_play_list Aktuality

 

Vánoční období je časem setkávání a obdarování, a proto i město Valašské Klobouky přichystalo dárky pro potřebné. Zástupci vedení a komise pro sociální záležitosti se s nimi pak vydali potěšit kloboucké seniory v zařízeních v Návojné, Nedašově i v Loučce a děti v Dětském domově ve Smolině.

Návštěva u seniorů v domově v Loučce

„Při malé vánoční návštěvě jsme rodákům z Valašských Klobouk, kteří trvale žijí v domovech důchodců, předali nejen pozdrav a přání příjemného prožívání vánočních svátků a nového roku, ale také jsme je obdarovali kosmetickými balíčky a hřejivými dekami," pověděla starostka Eliška Olšáková, která se podívala za seniory v domovech v Návojné a Nedašově. Kloboucké obyvatele v domově v Loučce potom pozdravil místostarosta Martin Janík. Obě návštěvy doprovodili také členové místního Českého červeného kříže.

Druhým dárkem byla poukázka v hodnotě 4 tisíce korun, která byla věnována dětem do smolinského dětského domova. Malí obyvatelé ji mohou v příštím roce využít na pěkný výlet podle svého vlastního přání.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA