Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vánoční kolo ve Zlíně obsadili hasiči

date_range 25.Lis, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Vánoční vyhlídkové kolo ve Zlíně

Ve čtvrtek 24. listopadu v 18 hodin se na prostranství před Obchodním domem Zlín rozsvítil vánoční strom a opět se roztočilo vyhlídkové kolo – každoroční oblíbená atrakce, ze které se naskýtá netradiční pohled na město včetně blízkého baťovského mrakodrapu.

 

Letošní novinkou je u Obchodního domu mini vánoční trh s gastro stánky, které nabízí stylové občerstvení ve stylu street food – od punčů, svařáků, kávy a horké čokolády přes moravské speciality a valašské frgály až po langoše, bramboráky, grilovaná žebra, hot dog nebo řecký gyros a špízy. Stánky jsou otevřeny denně až do 23. prosince od 10 do 21 hodin.

 

Bar 1931 připravil na advent také jedno unikátní překvapení. Jeho interiér zdobí 12 tisíc skleněných baněk, které speciálně pro tuto příležitost zhotovil tradiční výrobce vánočních ozdob Irisa Vsetín. „Nejvánočnější“ bar plný baněk přitahuje velkou pozornost kolemjdoucích.

Zajímavost: bar v Obchodním domě Zlín zdobí 12 tisíc skleněných baněk od výrobce Irisa Vsetín

Provozní doba vyhlídkového kola

Pondělí – pátek 13 – 20 hodin

Sobota – neděle 10 – 20 hodin

(změny provozní doby vyhrazeny)

 

Vánoční kolo chvíli patřilo jen hasičům

 

Zlínští profesionální hasiči zažili v pátek 25. listopadu ráno neobvyklý výcvik. Dostali možnost vyzkoušet si a procvičit techniky záchrany na vyhlídkovém kole. Přes deset hasičů ze stanice Zlín simulovalo v prostorách vánočního kola záchranu uvízlých osob, a to ve výšce až 25 metrů nad zemí.  Cílem bylo procvičit různé efektivní varianty k rychlé záchraně občanů. Kdyby k takové situaci někdy čirou náhodou došlo, můžete si být jistí, že hasiči mají vše vyzkoušeno a nacvičeno, jste v dobrých rukou a evakuace by díky plošině byla blesková.

 

Cvičení na náměstí Práce ve Zlíně. Foto: HZS

 

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA