Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vánoční strom doputoval na Masarykovo náměstí

date_range 25.Lis, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Vánoční strom města Valašské Klobouky. Foto: redakce

Deset metrů vysoký smrk, který se stane letošním vánočním stromem města Valašské Klobouky, byl dopraven na prostranství před radnicí na Masarykově náměstí. Po instalaci jej čeká zkrášlení desítkami metrů světelných ozdob. Jeho tradiční slavnostní rozsvěcování bohužel s ohledem na epidemickou situaci proběhnout nemůže.

 

O první adventní neděli však nazdobený strom zazáří, aby společně se světelnou výzdobou ulic a velkým adventním věncem na nádvoří podnikatelského inkubátoru navodil ve městě příjemnou atmosféru. Při pohledu oknem do sálu podnikatelského centra se pak kolemjdoucím naskytne úžasná podívaná na velký dřevěný betlém řezbáře Aloise Zádrapy z Lidečka.

 

 

„Za krásný vzrostlý smrk děkujeme panu Otakaru Rosulkovi, který jej pro tento účel daroval z areálu městské pily. Ačkoli se nemůžeme u vánočního stromu setkat s přáteli a blízkými a naladit se do začínajícího adventu, může být pro nás tento zářící symbol v centru města alespoň připomínkou, že ani v této době nemáme zapomínat to pěkné a dobré. A že i navození vlídné předvánoční nálady v rodinách může být podobně příjemné,“ vzkázala Eliška Olšáková, starostka města.

 

Více o betlému řezbáře Aloise Zádrapy z Lidečka se můžete dozvědět ve videu. K vidění bude tento betlém v podnikatelském inkubátoru

 

 

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA