Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vážná dopravní nehoda u Brumova-Bylnice skončila tragicky

date_range 11.Říj, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Místo nehody, červený vůz Peugeot přejel do protisměru, foto: PČR

Nehoda se stala v pátek krátce před třetí hodinou odpolední u Brumova-Bylnice. Čelně se srazily dva osobní vozy. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému.

 

Ke střetu vozidel došlo kousek za městem Brumov-Bylnice směrem na Svatý Štěpán. Konkrétně na horizontu silnice u autobusové zastávky Hájenka. „Pětasedmdesátiletá řidička osobního vozu Peugeot jela ze směru od Svatého Štěpána, zatím z nezjištěných příčin přejela do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím vozem značky Suzuki. To řídil dvaašedesátiletý muž cizí státní příslušnosti, který po nehodě utrpěl težká zranění. Řidička Peugeotu svým zraněním na místě podlehla,“ uvedla pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů Simona Kyšnerová.

 

Místo dopravní nehody

 

Kromě záchranářů a policistů dorazili na místo také hasiči ze stanice Valašské Klobouky a Slavičín. „U vozidel hasiči provedli protipožární opatření a odpojili autobaterie,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

 

Tragickou událost nyní vyšetřují zlínští kriminalisté společně s dopravními policisty. Příbuzným poskytl psychologickou podporu policista z posttraumatického intervenčního týmu. Po dobu vyšetřování nehody byl provoz na komunikaci částečně omezen. Doprava byla řízena kyvadlově.

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA