Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Vážná nehoda zablokovala u Vsetína frekventovanou silnici

date_range 29.Čvn, 2022 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Na místě přistával i vrtulník. Foto: HZS

Nehoda tří osobních vozidel s malým motocyklem zcela uzavřela hlavní silnici mezi Vsetínem a Valašským Meziříčím. V úterý 28. června odpoledne zasahovaly u obce Jablůnka všechny složky integrovaného záchranného systému a vzhledem k rozsahu poranění motorkáře byl na místo povolán i vrtulník.

 

Profesionální hasiči ze Vsetína u vážné dopravní nehody zasahovali bezmála šest hodin. „Po příjezdu k místu nehody hasiči průzkumem zjistili, že se zde střetla tři osobní vozidla s malým motocyklem. Při nehodě byl velmi vážně zraněn motorkář. Hasiči asistovali posádce zdravotnické záchranné služby při jeho ošetření. Vzhledem k rozsahu zranění byl na místo povolán vrtulník, který transportoval muže do ostravské nemocnice,“ popsala mluvčí hasičů Lucie Javoříková. Řidič vozidla Fiat utrpěl také zranění, které si vyžádalo převoz sanitním vozem do nemocnice k dalšímu vyšetření. Řidičky z dalších vozidel vyvázly bez zranění.

Při nehodě byl velmi vážně zraněn motorkář. Foto: HZS

 

„Dechové zkoušky na alkohol byly u řidičů negativní. Přesné okolnosti a příčiny dopravní nehody nyní zjišťují  vsetínští kriminalisté. Na místo byl povolán také znalec z oboru dopravy. Právě provádíme výslechy svědků a poškozených. Čekáme na znalecké posudky,“ uvedla pro server regionvalassko.cz mluvčí policistů mjr. Mgr. Simona Kyšnerová.

 

Během záchranářských prací a při přítomnosti vrtulníku byla silnice zcela uzavřena. Po dobu vyšetřování nehody už řídili policisté dopravu kyvadlově.

 

Dopravní nehoda u Jablůnky. Foto: HZS

 

-red-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA