Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Francově Lhotě se otevřela nově rekonstruovaná knihovna

date_range 29.Čvn, 2021 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Nově rekonstruovaná knihovna ve Francově Lhotě

Obec Francova Lhota při nedávné rekonstrukci kulturního domu přeměnila původní prostory knihovny na kanceláře a hledala nové místo, kde se mohou lidé potkávat a vzdělávat.  Toto místo se objevilo v budově základní školy, v bývalém bytě ředitele školy.

 

Obec si nechala zpracovat grafický návrh a rozpočet, kdy se celý byt přemění na komunitní centrum pro všechny občany, kteří mají zájem o literaturu, nebo si jen sednout a potkat se u kávy a časopisu. Celkové náklady akce dosáhly výše cca 600 000 Kč, kdy obec získala dotaci na pořízení regálů v hodnotě 200 000 Kč.

Nově rekonstruovaná knihovna ve Francově Lhotě

Slavnostní otevření a předání knihovny čtenářům proběhlo dne 18. Června 2021, kdy za přítomnosti přibližně 30 občanů starosta obce a ředitelka Základní školy slavnostně přestřihli pásku a knihovnu předali čtenářům a novým knihovnicím.

 

Pro návštěvníky bylo přichystané drobné občerstvení a také vystoupení několika žákyň ze základní školy pod vedením p. učitelky Lady Brlicové. Čtenáři mohou novou knihovnu využívat v otevírací době v Úterý: 16:30 – 18:00 a Čtvrtek: 16:30 – 18:00. Aktuality je možné sledovat na stránkách knihovny ZDE.

 

Nově rekonstruovaná knihovna ve Francově Lhotě

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA