Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Ski areálu Razula se rozjel vlek na sjezdovce Horal

date_range 30.Pro, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Sjezdovka Horal 29. 12. 2019, foto: valachy.cz

Ve Ski areálu Razula ve Velkých Karlovicích se díky ochlazení rozjel 30. prosince vlek na sjezdovce Horal. Předtím mohli návštěvníci využít na Horalu pouze pojízdný koberec s dětským parkem, který společně s lyžařskou školou zahájil provoz 26. 12., jako jeden z mála ve Zlínském kraji, k tomu se ve stejný den ve středisku rozjel vlek i ve spodní části hlavní sjezdovky Razula.

 

Letošní zima je teplejší než obvykle a podmínky pro lyžování stále nejsou optimální. Vlekařům chybělo k plnému provozu sjezdovek dostatečné množství především technického sněhu, díky němuž by kvalitně připravili podklad. Díky ochlazení se ale mohla o víkendu po několika dnech opět rozjet sněžná děla a dokončit přípravy sjezdovky Horal.

 

Na hlavní, kilometr dlouhé sjezdovce Razula, se i nadále lyžuje pouze ve spodní třetině se slevou 30% na skipasy. Zde budou vzhledem k délce sjezdovky probíhat přípravy na kompletní zprovoznění ještě několik dnů.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA