Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Slavičíně budou hrát O pohár starosty

date_range 28.Dub, 2010 featured_play_list Aktuality
 
 
V sobotu 15. května 2010 se na kurtech s umělým povrchem za Sokolovnou odehraje již X. ročník poháru starosty města Slavičín v nohejbalu trojic. Akci uspořádá město Slavičín za podpory Fondu mládeže a sportu Zlínského kraje.

V loňském ročníku i přes nepřízeň počasí se sjelo do Slavičína šestnáct týmů. První místo a starostův pohár získal Nohejbalový klub Vlčnov ve složení Vlastimil Podškubka, Roman Hruboš a Jaroslav Pavelčík. Druhé místo pak vybojovalo mužstvo JÁ-TY-ON Bohuslavice nad Vláří, za které nastoupili Richard Ťulpa, Petr Sloboda a Michal Smolík. Až na třetím místě se umístil domácí NK ABSINTH Slavičín, který reprezentovali Josef Indra, Petr Vitásek, Martin Liška a Lukáš Honzejk.

V desetileté historii turnaje zde startovaly celky také z Otrokovic, Uh. Brodu, slovenské Lysé pod Makytou nebo z Týniště nad Orlicí ve východních Čechách. Začátek nohejbalového turnaje je v 8 hodin, prezentace je od 7,30 přímo na kurtech za Sokolovnou. Chybět nebude občerstvení a vystoupení roztleskávaček a tanečních skupin.

 
Petr Koseček
 

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA