Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Slavičíně se nezalekli. Karpaty FEST bude na konci června

date_range 12.Čvn, 2020 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Michal Hrůza, Anna K, Pavel Callta a další vystoupí ve Slavičíně na Karpaty FESTU

Organizátoři zvažovali situaci ze všech stran, zkoumali pro a proti…a? Řekli si NE……toto nemáme my Valaši v povaze……my festival nezrušíme.

 

„Pokud to situace jen trochu umožní, tak do toho vidle nehodíme a uděláme akci podle toho, co nám bude povoleno. Chceme podpořit umělce, prodejce, agentury a všechny, kteří se za 13 let pořádání stali našimi přáteli a jsou už mnoho měsíců bez práce,“ uvedl za pořadatele Majoš Zvonek.

 

 

Všichni z party správných lidí ze Slavičína a blízkého okolí vynaložili maximální úsilí. Obvolali dodavatele, kapely, managery a vše důkladně sečetli. „Je nutno zmínit, že nás sponzoři nenechali na holičkách a podpoří nás i při menším formátu akce. Na rovinu je třeba říci, že bez sponzorů by letos akce nebyla možná a jednoduše řečeno, sponzoři doplatí to, co nemůžeme vybrat na vstupném. Mohli jsme uspořádat větší vesnickou zábavu za pár kaček, jenže to není náš styl….nechceme festival degradovat,“ vysvětlil Majoš Zvonek.

 

Karpaty fest se vyvíjí a má mezi umělci velké jméno, neboť jak řekl Kuly z Desmodu „tu v Slavičíně je cítiť, že sa to robí srdcom“.  Letošní ročník organizátoři vnímají jako další výzvu, která před ně byla postavena. „Snažili jsme se zachovat headlinery a dodržet Line-up jak to jen šlo. Na příští rok byl přesunut J.Uhlíř, Mňága a žďorp, Voxel, Mucha a Vitacit, tito umělci měli v roce 2021 ještě volno a nebyl problém s přesunem,“ dodal Majoš Zvonek.

 

Kapela Shot-C

 

Line-up pátečního koncertu:

16:00 Power 5

18:00 Pavel Callta

19:00 ShotC

20:00 Michal Hrůza

22:00 Harlej

00:00 Vitacit

 

Line-up sobotního koncertu:

16:00 Horizont

18:00 Poetika

20:00 Anna K

22:00 Imt Smile

00:00 Focus rock

 

Neděle od 13:00 Dětský den/vstup zdarma

 

Informace ohledně vstupenek

 

Vstupenky budou z důvodu omezení počtu osob pouze jednodenní. Dle informací vlády ČR budou od 11. 6. povoleny akce pro 500 osob a od 22. 6. je v plánu povolení akcí pro 1000 osob. Pořadatelé budou striktně dodržovat nařízení vlády. Každá vstupenka bude mít čárový kód a budou tak mít přesný přehled o počtu návštěvníků v areálu.

 

Pokud již vstupenky máte můžete si ji ponechat pro Karpaty fest 2021, kdy snad již nebude žádný problém, nebo vám bude vstupné vráceno. Pokud povolí vláda co deklarovala, tzn. 1000 osob od 22. 6., zařadí se do předprodeje také zvýhodněné vstupné pro děti. V případě nepříznivého vývoje bude platnost vstupenek přesunuta na příští rok.

 

O systému který bude použit v neděli, kdy je vstupné dobrovolné, budou pořadatelé ještě informovat.

 

Letošní heslo „dycky Karpaty fest!“

 

Více na www.karpatyfest.cz

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA