Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Slavičíně se střetla dvě vozidla

date_range 21.Říj, 2014 featured_play_list Aktuality

 

Na základě oznámení Policie ČR byla v úterý 21. října v 8 hodin vyslána jednotka profesionálních hasičů stanice Slavičín na místo dopravní nehody dvou vozidel, ke které došlo na ulici K Hájenkám.

V době příjezdu hasičů byli řidič dodávky i řidička osobáku mimo vraky vozidel. „Řidička osobního vozidla utrpěla při střetu zranění a byla transportována posádkou zdravotnické záchranné služby k dalšímu ošetření do nemocnice," řekl tiskový mluvčí hasičů Libor Netopil.

 Střet dvou vozidel ve Slavičíně (foto HZS Zlínského kraje)   …další fotky (2)

Hasiči zajistili místo nehody a vraky obou vozidel proti vzniku požáru. „Jako posilová jednotka byli na místo povoláni i místní dobrovolní hasiči, kteří pomáhali s řízením provozu a likvidací následků nehody," dodal mluvčí hasičů.

Po zadokumentování nehody byly vraky naloženy na vozidla odtahové služby a jednotky provedly uklizení povrchu vozovky od střepů, zbytků karoserií a sorbentu, kterým byl likvidován únik provozních kapalin.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA