Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Slavičíně startuje multižánrový festival Neleň!

date_range 01.Lis, 2019 featured_play_list Aktuality
arrow_drop_up Multižánrový festival Neleň!, foto: Grafik ART photographer

5. ročníku multižánrového festivalu Neleň! se koná ve dnech 1. – 2. listopadu 2019 ve Slavičíně. Jedná se o dvoudenní akci složenou z přednášek, workshopů, koncertů a výstavy. Stojí za ním skupina mladých, aktivních lidí s cílem motivovat a inspirovat ostatní skrze příběhy regionálních osobností. Festival je unikátní v tom, že stojí na finanční podpoře ze strany občanů, lokálních firem a pouze částečně z rozpočtu města.

 

Letošní ročník odstartuje výstavou s názvem „Dvakrát do stejných šatů vstoupíš“, na kterou naváže série koncertů různých hudebních žánrů, v nichž jistě každý nalezne ten svůj.

 

Multižánrový festival Neleň!, foto: Grafik ART photographer, fotogalerie z minulého ročníku ZDE

 

Sobotní program bude patřit různorodým tématům, jako jsou cestovatelské přednášky, ochutnávka čaje, seminář o domácím vaření piva nebo výroba houslí. Seznámíte se s konceptem udržitelné módy, se zajímavými tématy z oblasti architektury, bezodpadového způsobu života nebo se na diskuzi dozvíte, co všechno obnáší pěstounská péče. Nebude chybět ani promítání krátkého filmu „Čerešně“, o kterém jste mohli slyšet přednášku na loňském ročníku.

 

  Program zde

 

Vstup zdarma. Více informací najdete na facebooku Neleň! či na webu www.nelen.cz.

 

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA