Close
reklama
Jižní Valašsko a Vsetínsko

PARTNEŘI WEBU

PRÁVNÍ PORADNA

REKLAMA

TOP LIST OD 1.1.2007

Ve Slavičíně v noci hořel neobydlený dům

date_range 04.Čvc, 2015 featured_play_list Aktuality

 

Šest jednotek hasičů likvidovalo noční požár staršího neobydleného rodinného domu ve Slavičíně.

Plamenů, které postupně zachvátily hospodářskou přístavbu a střechu staršího jednopodlažního domku na ulici Žižkovská ve Slavičíně, si jako první všimli sousedé. Ti také v 02:46 hodin požár oznámili na tísňovou linku krajských hasičů ve Zlíně.

„Do likvidace události se postupně zapojily jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů ze Slavičína, Štítné nad Vláří, Bojkovic a Hrádku na Vlárské dráze. Jako posilová jednotka byli na místo požáru vysláni také profesionální hasiči ze stanice Valašské Klobouky s automobilním žebříkem," popsal zásah mluvčí hasičů Libor Netopil.

Foto HZS Zlínského kraje      další fotky (12)

V době příjezdu prvních jednotek byla požárem zcela zasažena hospodářská přístavba domu a plameny se rozšířily na celý půdní prostor a střechu. Po nasazení tří útočných proudů se hasičům podařilo dostat požár do třiceti minut pod svou kontrolu a zabránit jeho dalšímu šíření na místnosti v přízemí objektu. V 05:17 hodin zahlásil velitel zásahu celkovou likvidaci. Té ještě předcházelo dohašování skrytých ložisek hoření a stržení zbytků střešní krytiny a plameny zničených částí krovů.

„Při události nedošlo k žádnému zranění civilních osob nebo zasahujících hasičů. Příčina vzniku požáru a výše způsobené škody budou předmětem dopoledního vyšetřování hasičů a policistů," dodal Netopil.

-tz-

[wpdevart_facebook_comment order_type="social" title_text="Komentáře" title_text_color="#000000" title_text_font_size="15" title_text_font_famely="Arial" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="7" ]

TIPY NA AKCE

Z PRVNÍ RUKY

INZERCE, NABÍDKY

TOP REKLAMA